تبلیغات شما اینجا طراحی سایت خرید فالوور
بستن تبلیغات [X]
طراحی سایت

طراحی سایت ریسپانسیو و واکنش گرا با مناسبترین قیمت در تجارت گستر شهریار

امروزه استفاده از گوشی همراه افزایش یافته و تعداد زیادی از افراد با استفاده از تلفن همراه و یا تبلت به جستجو در اینترنت می پردازند . در گذشته چون سایت ها بر طبق صفحه نمایش سیستم های کامپیوتری طراحی می شد مشاهده آنها در صفحه نمایش های کوچک با مشکل مواجه بود و به سادگی انجام نمی شد و کاربر برای مشاهده تمام اجزا سایت باید مدام صفحه را جابه جا یا بزرگ و کوچک می کرد . بعد از گذشت مدتی طراحان برای حل این مشکل علاوه بر طراحی سایت اصلی ، نسخه جدایی از سایت برای نمایشگر های مختلف طراحی کردند . که این روش نیز معایبی را به دنبال داشت .
از جمله معایب این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد .

افزایش هزینه :
در این روش نیازی به طراحی مجدد سایت بود ، به همین سبب هزینه طراحی سایت بالا می رفت .
اثر منفی در سئو :
این روش با ایجاد محتوای تکراری در سئو سایت تاثیر منفی می گذاشت .

تقریبا از سال 2012 بود که طراحان سایت به فکر طراحی سایت ریسپانسیو برای حل این مشکل افتادند . حتما در هنگام جستجو در اینترنت به سایت ها برخوردید که کاملا واکنشگرا بوده و تصاویر و المان های سایت را مطابق با صفحه نمایش ، نمایش می دهند . به این نوع طراحی سایت ، طراحی سایت ریسپانسیو می گویند .
در وب سایت ریسپانسیو ، با ورود کاربر به سایت شما با تشخیص ابعاد صفحه نمایش کاربر تصاویر سایت را به طریقی نمایش می دهد که به راحتی برای کاربر قابل مشاهده باشد.

طراحی سایت ریسپانسیو ، طراحی وب سایت ریسپانسیو ، طراحی سایت ریسپانسیو در تبریز


ن : تجارت گستر شهریار
ت : دوشنبه 23 اسفند 1395

همان طور که در مقالات گذشته اشاره شد طراحی سایت امروزه برای انواع مشاغل امری لازم به نظر می رسد . یکی از انواع طراحی وبسایت ، طراحی سایت کارخانجات می باشد که تجارت گستر در این زمینه نیز فعالیت داشته و طراحی سایت کارخانجات معروفی را انجام داده است .

از جمله می توان به طراحی سایت کارخانه صابون سازی پیروز و طراحی سایت کارخانه ان جی و … اشاره کرد .

برای اطلاعات بیشتر از نمونه کارهای تجارت گستر نمونه کارها را ببینید یا با شماره 04135576835 تماس بگیرید .
در نگاه اول شاید به نظر برسد کارخانجات فروش خود را داشته و نیازی به طراحی سایت ندارند، زیرا مشتریان و فروش خود را دارند .

اما با رشد روز افزون تکنولوژی و تاثیر تبلیغات در فروش بیشتر کارخانجات باید به فکر راه اندازی سایت برای خود باشند زیرا در غیر این صورت ممکن است با حضور قوی تر رقبا ، مشتریان ثابت خود را هم از دست دهند .
مسلما تعداد افراد که به دنبال خرید محصول هستند و در اینترنت به جستجو می پردازند در حال افزایش است و در صورتی که کارخانجات به دنبال طراحی سایت کارخانجات نباشند مشتریان اینترنتی خود را از دست خواهند داد .
طراحی سایت برای کارخانجات موجب جلب اعتماد مشتریان آنها شده و اعتباری را در نزد مخاطبان ایجاد می نماید . مزیت دیگر این کار از بین بردن محدودیت مکانی و زمانی می باشد . کارخانجات با طراحی سایت می توان بازار هدف خود را از بازار داخل کشور به خارج کشور تغییر داده و به صادرات محصولات خود بپردازند .


طراحی سایت کارخانه ، طراحی سایت کارخانجات در تبریز


ن : تجارت گستر شهریار
ت : دوشنبه 23 اسفند 1395

از دیگر خدمات شرکت طراحی سایت تجارت گستر شهریار طراحی مجدد سایت است . در طراحی سایت از موارد دارای اهمیت به روز بودن می باشد بنابراین سایت شما همواره باید بر طبق آخرین تکنولوژی روز باشد و مطابق با آن پیش رود .
بعد از گذشت مدتی از طراحی یک سایت ، ممکن است ظاهر سایت برای بینندگان و صاحب سایت کسل کننده به نظر برسد . مخاطبان همواره از روش ها و طراحی های به روز استقبال می نمایند . به همین سبب باید به ایجاد تغییرات و یا طراحی مجدد وب سایت پرداخت . این تغییرات ممکن است جزیی و یا کلی باشند که با توجه به عمر سایت و ظاهر آن و همچنین میزان رعایت نمودن اصول جدید می توان در مورد آن تصمیم گرفت .

طراحی مجدد وب سایت شامل چه مواردی است ؟

خدمات طراحی مجدد سایت ارائه شده توسط تجارت گستر شهریار شامل موارد زیادی می باشد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم .

طراحی وب سایت در تبریز تغییر ظاهر سایت و طراحی مطابق آخرین تکنولوژی روز دنیا

قالب سایت شما بررسی شده و اگر از طراحی قدیمی برخوردار بود مجددا مطابق با تکنولوژی روز طراحی می شود . طرح مورد نظر با توجه به حوزه فعالیت شما انتخاب می شود و راحتی و دسترسی آسان برای کاربران در اولویت قرار می گیرد

و....

منبع : طراحی مجدد وب سایت


طراحی مجدد سایت ، طراحی مجدد وب سایت ، طراحی مجدد سایت در تبریز:: برچسب ها : طراحی مجدد سایت , طراحی مجدد وب سایت , طراحی مجدد سایت در تبریز ,
ن : تجارت گستر شهریار
ت : شنبه 21 اسفند 1395

طراحی سایت نیازمندی و بهینه سازی با تکنولوژی روز توسط تجارت گستر شهریار

طراحی سایت نیازمندی یکی دیگر از خدمات ارائه دهنده شرکت های طراحی سایت است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است . در سالهای اخیر با موفقیت طراحی سایت نیازمندی افراد بسیاری مشتاق طراحی وب سایت نیازمندی شدند . این سایت ها هم برای آگهی دهنده و هم برای بیننده مفید است و مورد استقبال قرار می گیرد . فرد آگهی دهنده به راحتی می تواند در این سایت تبلیغ شرکت و یا فروشگاه خود را به رایگان ثبت نماید و در صورت لزوم برای امکانات بیشتر با صرف هزینه به بهتر دیده شدن آگهی خود کمک نماید .

افراد هم که نیاز به خدمات خاص و یا کالا خاصی دارند با جستجو در سایت نیازمندی و مقایسه مشخصات به راحتی انتخاب می کنند. همچنین افراد با طراحی سایت نیازمندی و فعالیت حرفه ای بر روی سئو و بهینه سازی سایت می توانند تعداد بازدید کنندگان سایت خود را افزایش دهند و از این طریق بر درآمد خود بیافزایند .
طراحی سایت نیازمندی را می توان بانک اطلاعاتی از آگهی های مختلف در انواع شاخه ها دانست که افراد به راحتی و با توجه به دسته بندی و فیلتر کردن به نیاز خود دسترسی داشته باشند .

منبع : طراحی سایت نیازمندی
:: برچسب ها : طراحی سایت نیازمندی , طراحی سایت نیازمندی در تبریز , طراحی وب سایت نیازمندی ,
ن : تجارت گستر شهریار
ت : شنبه 21 اسفند 1395

طراحی سایت خبری ، طراحی وب سایت خبری با بالاترین کیفیت در تجارت گستر شهریار

مسلما یکی از نیازهای اصلی هر فردی در تمام طول تاریخ اطلاع از اخبار و حوادث روزمره می باشد . این امر با پیشرفت های حال حاضر اهمیت بسیاری پیدا کرده و ابعاد وسیع تری را هم در بر می گیرد . مردم امروزه نه تنها نیاز به اطلاع از اخبار شهر یا کشور خود ، بلکه نیاز به اطلاع از حوادث کشورهای دیگر نیز دارند .
که این امر به صورت آنلاین و از طریق طراحی سایت خبری انجام پذیر است . طراحی سایت خبری یکی از انواع زمینه های طراحی سایت است که تجارت گستر شهریار با سابقه بالا در این زمینه نیز فعالیت دارد .
وجود تعداد کاربر آنلاین بسیار در ایران و دنبال کردن اخبار موجب شده تعداد افراد بسیاری به فکر راه اندازی و طراحی سایت خبری باشند . طراحی سایت خبری که علاوه بر ساختار مناسب محتوای مفید و به روزی تولید نماید می تواند مخاطبان بسیاری را به خود جذب نماید .

طراحی سایت خبری ، طراحی وب سایت خبری ، طراحی سایت خبری در تبریز ، ساخت سایت خبری:: برچسب ها : طراحی سایت خبری , طراحی سایت , طراحی سایت خبری در تبریز ,
ن : تجارت گستر شهریار
ت : چهارشنبه 18 اسفند 1395


با توجه به گسترش استفاده از تلفن های همراه طراحی اپلیکیشن در تبریز همانند دیگر شهرها گسترش یافته است . برای حضور قدرتمند در عرصه رقابت با رقبا باید خود را با تغییرات هماهنگ کرد و همیشه یک گام جلوتر از رقبا حرکت کرد .
رواج استفاده از گوشی های موبایل موجب شد بسیاری از افراد یا شرکت ها به دنبال طراحی اپلیکیشن اندروید در تبریز باشند زیرا هر اپلیکیشن کاربردی می تواند به صورت میانگین 40 هزار دانلود در سراسر کشور داشته باشد .

یکی از زبان های برنامه نویسی تلفن های هوشمند اندروید است . سیستم عامل اندروید از پشتیبانی شرکت قوی و به نام گوگل در عرصه نرم افزار بهره برده و یک سیستم عامل متن باز می باشد .
فروشگاه نرم افزار اندروید دارای تعداد کاربران حدودا یک میلیارد در جهان است که با طراحی یک برنامه یا به طور کلی نرم افزار اندروید موفق می توان آینده شغلی خود را تامین کرد .
سیستم عامل اندروید در تبریز نه تنها در گوشی های همراه بلکه بر روی تبلت ها ، تلویزیون ، عینک و ابزار های نوین دیگر نیز رواج یافته است . این مورد می توان موفقیت برنامه نویسی اندروید در تبریز و دیگر شهرها را در آینده تضمین نماید .
تعداد کاربران اندروید علاوه بر تعداد بالا دارای تنوع می باشند یعنی هر افراد با هر سن و سالی از اندورید استفاده می کنند و این موضوع نیز محدودیت برای طراحی اندروید در تبریز را از بین می برد . زیرا شما با برنامه نویسی اندروید برای هر سن و هر تخصص بازار هدف خود را دارید . دانشجویان ، پزشکان ، مهندسان ، معلمان ، خانم های خانه دار و …


ن : تجارت گستر شهریار
ت : شنبه 14 اسفند 1395


با پیشرفت تکنولوژی روز به روز ابزارهای جدید به وجود می آید که برای عقب نماندن از عرصه رقبا باید هماهنگ با تکنولوژی پیش رویم . امروزه استفاده از تلفن های همراه و تلفن های هوشمند روز به روز در حال افزایش است تا جایی که می توان گفت در ایران از هر دو نفر یک نفر تلفن هوشمند دارد .
تعداد زیادی از کاربران هم با تلفن همراه خود به گشت و گذار در اینترنت می پردازند . به همین سبب طراحان سایت برای سهولت کاربران به فکر راه اندازی و طراحی وبسایت های ریسپانسیو افتادند و نتیجه آن افزایش تعداد سایت های ریسپانسیو می باشد .
در زمینه نرم افزار هم همین اتفاق افتاد و نرم افزار ها برای نسخه گوشی های همراه هم طراحی شدند. علاوه بر آن طراحی اپلیکیشن در تبریز هم به یکی از مشاغل تبدیل شده و افرادی به طراحی اپلیکشن های مخصوص موبایل مشغولند.
تلفن های هوشمند امروزه به یک وسیله خصوصی و بسیار پرکاربرد تبدیل شده است که مسلما نیاز به طراحی اپلیکیشن در زمینه های مختلف احساس می شود .
طراحی اپلیکیشن نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان مورد استقبال قرار گرفته است . فروشگاه اپل در مدت زمان 9 ماه بیش از یک میلیون دریافت داشته است . برخی از اپلیکیشن ها هم بسیار معروف شده اند مانند بازی انگری بردز که درآمد بالایی برای طراحان داشت. برخی اپلیکیشن ها هم برای شبکه های اجتماعی طراحی شده اند که مخاطبان بسیاری را دارند .
اپلیکیشن ها در به دسته بندی های زیر می توان تقسیم بندی نمود .
طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش
طراحی اپلیکیشن برای معرفی شرکت ها
طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی
طراحی اپلیکیشن بازی
طراحی اپلیکیشن بانک اطلاعاتی
طراحی اپلیکیشن بنا بر سفارش مشتری
و….

استقبال بالا از اپلیکیشن ها و درآمد بالای آن موجب شده افراد بسیاری مایل به طراحی اپلیکیشن موبایل در تبریز و دیگر شهرها شوند.


ن : تجارت گستر شهریار
ت : شنبه 14 اسفند 1395

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی : سفر به مناطق مختلف و احتیاج به هتل مختص به زمان خاصی نیست بلکه انسان ها در هر فصلی از سال متناسب با آب و هوای آن زمان احتیاج به سفر دارند . سفر نیاز به فراهم نمودن شرایط دارد و هر فرد قبل از سفر به دنبال یافتن مکان مناسب ، هتل مناسب ، بلیت و … می باشد . آژانس های مسافرتی اقدام به بهبود شرایط برای مسافرت نموده اند تا رضایت مشتریان خود را فراهم نمایند . آژانس های مسافرتی همانند دیگر مشاغل نیاز به طراحی سایتی برای معرفی و افزایش میزان مشتریان خود دارند . طراحی سایت آژانس مسافرتی در تبریز توسط تیم تجارت گستر با بالاترین امکانات طراحی می شود . این امکانات که در ادامه بیان می شوند می تواند با توجه به نیاز و سفارش مشتری افزوده شود .


امکانات طراحی سایت آژانس مسافرتی :


معرفی مجموعه ، سابقه فعالیت ، رزومه و …

معرفی خدمات ارائه شده

اعلام تورهای خروجی و داخلی

معرفی هتل های هر شهر و امکانات کامل آنها

امکان رزرو تورهای مسافرتی به صورت آنلاین

معرفی جاذبه های گردشگری

معرفی هتل های داخلی و خارجی و معرفی امکانات

بخش اخبار برای درج اخبار به روزمنبع : طراحی سایت آژانس مسافرتی


ن : تجارت گستر شهریار
ت : شنبه 14 اسفند 1395

طراحی سایت حرفه ای

با پیشرفت روز افزون اینترنت و تکنولوژی نیاز به طراحی سایت حرفه ای بیش از پیش خود را نشان می دهد . نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا روز به روز به استفاده کنندگان از اینترنت و وب اضافه می شود و با گذشت زمان اینترنت تبدیل به یک مکان مناسب برای معرفی کسب و کار شما و افزایش درآمدتان می شود .

مطمئنا در گذشته وجود یک سایت به شما کمک چندانی نمی کرد ، اما امروزه برای رقابت با شرکت های بزرگ و حضور قوی و کسب موفقیت در جامعه نیاز به طراحی سایت حرفه ای دارید .
شاید در ابتدا این امر به نظر یک سرمایه گذاری همراه با ریسک به شمار رود اما با توجه به آمار بالای رضایت مشتریان ما بعد از طراحی وب سایت حرفه ای برای آنها ، ما به شما این قول را می دهیم که مطمئنا طراحی سایت برای کسب و کارتان تاثیر مستقیمی در افزایش درآمدتان خواهد داشت .
علاوه بر کسب درآمد در ایجاد منزلت و مقام اجتماعی برای شما تاثیر گذار بوده و نقش بالایی در جذب و افزایش اعتماد مشتریان شما خواهد داشت . طراحی یک وب سایت حرفه ای مطابق با آخرین تکنولوژی ها روز دنیا مناسب ترین و سریع ترین راه ممکن برای معرفی فعالیت های شرکت شما و محصولات و خدماتی که ارائه می دهید ، می باشد .

قبل از هر چیز ابتدا باید هدف خود را انتخاب نمایید اگر هدف والایی داشته و قصد حضور حرفه ای ، و موفقیت را دارید طراحی سایت حرفه ای که توسط تیم تجارت گستر شهریار به بهترین نحوه انجام می شود ، برطرف کننده نیاز شما خواهد بود .


ادامه و منبع : طراحی سایت حرفه ای


طراحی سایت حرفه ای ، طراحی وب سایت حرفه ای ، طراحی سایت حرفه ای در تبریز:: برچسب ها : طراحی وب سایت حرفه ای , طراحی سایت حرفه ای در تبریز , طراحی سایت حرفه ای ,
ن : تجارت گستر شهریار
ت : سه شنبه 19 بهمن 1395

طراحی سایت تخصصی

طراحی سایت تخصصی توسط تجارت گستر شهریار

امروزه حضور در عرصه وب به یک ضرورت تبدیل شده است و اگر کسب و کاری شروع به فعالیت گسترده در اینترنت نکند ، به طور حتم بخشی از کاربرانش را از دست خواهد داد . در هر صنفی با بررسی شرکت ها متوجه می شویم که شرکت هایی با طراحی سایت تخصصی و فعالیت مستمر در آن شروع به کار کرده و بسیار در این راه موفق بوده اند . به همین سبب هر شغلی نیاز به طراحی سایت تخصصی و حرفه ای دارد .
صرف راه اندازی یک نشانی اینترنتی علت موفقیت نخواهد بود . بلکه اولا باید از خدمات طراحی سایت تخصصی شرکت طراحی سایت اطمینان یابید ، سپس رقبا را بررسی نمود و به طراحی وبسایت پرداخت . همچنین بعد از طراحی ، فعالیت پیوسته در سایت و برقرار ارتباط با مخاطبان سایت از روش های موثر می باشد .
همان طور که می دانید هزاران وب سایت در سراسر دنیا راه اندازی شده اند اما همه آنها موفق نیستند . بلکه آنهایی موفق شده اند که اولا در انتخاب شرکت طراح سایت دقت نموده اند و شرکت طراحی سایت تخصصی را برگزیدند و سپس با فعالیت هدفمندانه و درست پله های موفقیت را طی نموده اند .
مسلما شما با مخاطبان خود در حوزه فعالیتتان آشنا تر هستید و نیازهای آنها را بهتر از طراح سایت می دانید ، به همین سبب بهتر است ابتدا امکانات مد نظر خود را انتخاب نمایید و شرکتی را برگزینید که بدانید از عهده نیازهای شما بر می آید . همچنین برای داشتن یک سایت تخصصی و حرفه ای اطلاعاتی از مخاطبان و کاربران آینده سایت تان را به شرکت طراحی سایت بیان نمایید تا با بهره گیری از مشاوره آنها ، سایتی طراحی شود که تمامی نیاز های شما را برطرف سازد .
طراحی سایت تخصصی توسط تجارت گستر شهریار به بهترین نحوه انجام شده و با وجود نمونه کار های مناسب در این زمینه و کسب رضایت مشتریان ، تاکنون موفق بوده است .


طراحی سایت تخصصی ، طراحی وب سایت تخصصی ، طراحی سایت تخصصی تبریز ، طراحی سایت تخصصی در تبریز:: برچسب ها : طراحی سایت تخصصی , طراحی وب سایت تخصصی , طراحی سایت تخصصی در تبریز , طراحی وب سایت تخصصی در تبریز ,
ن : تجارت گستر شهریار
ت : سه شنبه 19 بهمن 1395
طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت پزشکی یکی از نمونه سایت هایی است که تجارت گستر به طراحی آن فعالیت داشته و نمونه کارهای بسیاری در این زمینه ارائه نموده است . در ادامه به لزوم طراحی سایت برای پزشکان می پردازیم .
با گسترش روز به روز استفاده از اینترنت راه اندازی و طراحی یک وب سایت برای انواع مشاغل امری لازم و ضروری تلقی می شود . یکی از مشاغل بسیار با اهمیت در جوامع صنف پزشکی می باشد. روزانه تعداد زیادی از مردم با جستجو در اینترنت به دنبال آشنایی با انواع بیماری و روش های درمانی آن ها هستند . همچنین به دنبال یافتن اطلاعاتی از بیماری های اطرافیان خود هستند و وجود سایتی در این زمینه که اطلاعات کاملی در اختیار قرار دهد می تواند برطرف کننده نیاز قشر زیادی از مردم باشد .

امکانات طراحی وب سایت پزشکی :

1- نوبت دهی آنلاین :

با طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی ، بیماران می توانند با مراجعه به سایت و مشاهده زمان های خالی برای هر پزشک ، زمان مورد نظر خود را رزرو نمایند . که این امر با توجه به دسترسی در هر ساعت از شبانه روز به سایت و عدم نیاز به مراجعه حضوری بسیار مطلوب می باشد . همچنین در وقت پزشکان نیز صرفه جویی می شود زیرا پروسه نوبت دهی دیگر وجود نداشته و بیماران به راحتی خود این کار را انجام می دهند .
سایت نوبت دهی پزشکی طراحی شده توسط تجارت گستر به جدیدترین تکنولوژی مجهز بوده و از امکانات بالایی برخوردار است ، همچنین از رابط کاربری ساده ای برخوردار می باشد .

2- خدمات مشاوره :

با راه اندازی خدمات مشاوره در سایت پزشکان ، بیماران می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری از خدمات مشاوره ای پزشکان در اقصی نقاط کشور بهره مند شوند . بسیاری از بیماران تنها برای استفاده از مشاوره پزشکانی که در شهری خارج از محل سکونت شان است مجبور به مسافرت می شوند ، که علاوه بر خطرات ، هزینه هایی هم در بردارد .
در سامانه طراحی وب سایت پزشکی می توان سیستم مشاوره رایگان و یا حتی با پرداخت حق مشاوره راه اندازی نمود که از مناطق دور هم به راحتی بتوان دسترسی داشت .

منبع و ادامه : طراحی سایت پزشکی:: برچسب ها : طراحی سایت پزشکی , طراحی سایت برای پزشکان , طراحی سایت برای پزشک ,
ن : تجارت گستر شهریار
ت : دوشنبه 11 بهمن 1395

طراحی سایت صنعتی

کارخانه ها و مراکز صنعتی با طراحی سایت صنعتی برای خود می توانند در افزایش درآمد خود گامی موثر بردارند . با افزایش روز افزون استفاده از اینترنت طراحی سایت برای هر شغلی لازم می باشد . حوزه صنعت حوزه گسترده ای است که شرکت های مختلفی نه تنها در ایران بلکه در سراسر کشور به فعالیت های مختلف صنعتی مشغولند .
به علت گستردگی و ازدیاد شرکت های صنعتی شرکتی موفق خواهد بود که علاوه بر مشتریان در محله یا شهر خود ، در سراسر کشور شناخته شده و بتواند محصولات و خدمات خود را حتی به کل دنیا عرضه نماید .
مسلما این کار را با طراحی وب سایت صنعتی برای کارخانه یا مجموعه خود می تواند انجام می دهد. البته با توجه به اهمیت این موضوع و مزایای طراحی وب سایت صنعتی ، شرکت های بسیاری به فکر طراحی سایت صنعتی برای خود افتادند و به این کار اقدام نموده اند . بنابراین شما هم اگر خواهان این هستید که به کسب و کار خود رونقی بخشید و از رقبای خود عقب نمانید بهتر است هر چه زودتر اقدام به طراحی سایت صنعتی نمایید .
برای معرفی خود و کالا ها و خدمات ارائه دهنده خود می توانید با راه اندازی و ساخت سایت صنعتی برای شرکت خود اقدام نمایید .

مزایای طراحی سایت صنعتی :

1- معرفی :

یکی از ویژگی های بالقوه هر طراحی سایتی شناساندن شرکت خود به مشتریان و مخاطبانتان است . در سایت صنعتی هم این امر اهمیت ویژه ای دارد . در سایت صنعتی شما می توانید رزومه از شرکتتان ، کالاها و خدمات خود را قرار دهید تا کاربران به راحتی به آن دسترسی داشته باشند .

2- عدم محدودیت زمانی :

با طراحی سایت صنعتی شما همیشه و در هر ساعت از شبانه روز در دسترس مشتریان خود خواهید بود . و به این طریق دیگر در صورت بسته بودن کارخانه یا شرکت مشتریان خود را از دست نمی دهید .


منبع و ادامه مطلب : طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی در تبریز ، نمونه کار طراحی سایت صنعتی


ن : تجارت گستر شهریار
ت : دوشنبه 11 بهمن 1395

طراحي سايت شركتي

طراحي سايت شركتي از جمله فعاليت هاي موفق تجارت گستر شهريار مي باشد . امروزه با پيشرفت تكنولوژي و لزوم بروز بودن داشتن يك سايت براي شركت و موسسات براي معرفي خود و ارائه رزومه خود امري لازم مي باشد . همچنين آشنا كردن مخاطبان خود با خدمات ، كالاها و محصولاتشان بدون محدوديت هاي زماني و مكاني از موادي مي باشد كه موجب شده شركت هاي بسياري به راه اندازي يك سايت براي خود رو آورند .

از بين رفتن محدوديت مكاني :

با طراحي سايت شركتي قدرتمند و بهينه سازي ساختار آن ، همچنين با آشنايي و به كار گيري روش هاي بازاريابي اينترنتي شركت ها مي توانند نه تنها مشتريان و مخاطباني از محدوده خود بلكه از سراسر ايران و حتي جهان داشته باشند .

از بين رفتن محدوديت زماني :

با طراحي سايت شركتي مخاطبان و همكاران شما در هر ساعت از شبانه روز مي توانند به اطلاعات شما دسترسي يافته و با خدمات شما بيشتر آشنا شوند . همچنين نياز به حضور شما و اتلاف وقت نبوده و آنها به راحتي با فعاليت شما ارتباط برقرار مي كنند .

در طراحي سايت شركتي داشتن يك گرافيك زيبا و همچنين متناسب با فعاليت شما مي تواند در رضايت مخاطبان شما نقش مهمي ايفا كند . همچنين طراحي وب سايت شما بايد به گونه اي انجام شود كه مخاطبان شما به راحتي با آن ارتباط برقرار كنند و ساختار سايت تان مناسب و كار آمد باشد .
طراحي وب سايت شركتي در ايجاد اعتماد در كاربران شما نقش مهمي ايفا نموده و شما را به عنوان يك برند آشنا و معتبر در ذهن مخاطبان عام و خاص حك مي كند .

منبع و ادامه مطلب : طراحي وب سايت شركتي


طراحي سايت شركتي در تبريز ، طراحي سايت شركتي ارزان:: برچسب ها : طراحی سایت شرکتی , وب سایت شرکتی ,
ن : تجارت گستر شهریار
ت : يکشنبه 3 بهمن 1395

طراحي سايت فروشگاهي

طراحي سايت فروشگاهي يكي از انواع زمينه هاي طراحي سايت است كه تجارت گستر شهريار در آن فعاليت دارد .

طراحي سايت فروشگاه اينترنتي به سرعت در حال محبوبيت است . موفقيت فروشگاه هاي اينترنتي بزرگ مانند آمازون يا در ايران ديجي كالا مردم را به راه اندازي و طراحي سايت فروشگاهي ترغيب مي كند . فروشگاه اينترنتي مانند ديجي كالا فروشي به مراتب بيشتر از فروشگاهي بزرگ در بازار دارد .

مزاياي بسيار طراحي سايت فروشگاهي كه در ادامه به بيان آن مي پردازيم موجب شده تعداد سايت فروشگاهي در حال افزايش باشد . البته تمام اين فروشگاه ها به محبوبيت ديجي كالا نمي رسند زيرا نياز به تلاش بسيار و همچنين انتخاب شركت معتبري براي طراحي وب سايت فروشگاهي است كه بتواندسايت فروشگاهي دقيقا مطابق با نيازهاي شما طراحي كند .

مزاياي طراحي سايت فروشگاه اينترنتي :

اگر شما به فروش محصولي مي پردازيد يا قصد فروش كالايي را داريد مي توانيد با سفارش طراحي سايت فروشگاه اينترنتي و فعاليت در آن به كسب و كار خود رونق دهيد و درآمد خود را چندين برابر كنيد .

صرفه جويي در هزينه :

ساخت فروشگاه اينترنتي نياز به سرمايه بالا براي تهيه انبار يا محل براي فروش ندارند . و شما مي توانيد بدون نياز به محلي براي كسب و كار تنها با وجود يك سيستم به فروش محصولتان بپردازيد . فروشگاه هايي نيز كه امروزه بسيار مورد توجه قرار گرفته اند فروشگاه هاي فروش شارژ هستند كه به دليل صرفه جويي در وقت و هزينه اي كه براي افراد دارند فروش بالايي دارند .

ادامه و منبع : طراحي فروشگاه اينترنتي:: برچسب ها : طراحی سایت فروشگاهی , ساخت سایت فروشگاه ,
ن : تجارت گستر شهریار
ت : يکشنبه 3 بهمن 1395

سئو تبريز

بهينه سازي موتور جستجو امروزه مهم تر از هميشه است و براي هر كس كه در دنياي وب است لازم است معناي واقعي جستجوگرها را درك كند و همچنين با پتانسيلي كه براي هر كسب و كار از اين طريق ايجاد شده است آشنا شود . به همين سبب ما در سايت تجارت گستر شهريار ( طراحي سايت در تبريز ) برآن شديم تا مقاله كاملي در زمينه سئو سايت منتشر كنيم . تجارت گستر شهريار ( طراحي سايت تبريز ) در زمينه سئو در تبريز فعاليت گسترده اي دارد و در صورت هرگونه سوال يا مشاوره در زمينه سئو در تبريز با 04135576835 تماس بگيريد. سئو چيست؟ بهينه سازي موتور جستجو يا سئو به طور خلاصه، مجموعه اي از قوانين است كه مي تواند توسط صاحبان وب سايت (يا وبلاگ) براي بهينه سازي وب سايت شان براي موتورهاي جستجو و در نتيجه بهبود رتبه بندي در موتور هاي جستجو دنبال شود . علاوه بر آن نيز يك راه عالي براي افزايش كيفيت وب سايت خود از طريق كاربر پسند كردن ، سريع تر و دسترسي آسان است . سئو همچنين مي تواند به عنوان يك چارچوب از كل فرايند در نظر گرفته شود كه تعدادي از قوانين (يا دستورالعمل)، را دارا مي باشد. چرا سئو مهم است؟ در بازار رقابتي امروز سئو مهم تر از هميشه است. موتورهاي جستجو در خدمت ميليون نفر از كاربران در هر روز ، براي پاسخ به سوالات آنها و يا براي ارائه راه حل مشكلات آنها مي باشد . اگر شما يك وب سايت، وبلاگ و يا فروشگاه اينترنتي داشته باشيد، سئو مي تواند به رشد كسب و كار شما و رسيدن به اهداف كسب و كارتان كمك ويژه اي كند.

منبع : سئو تبريز


ن : تجارت گستر شهریار
ت : دوشنبه 17 آبان 1395

قوانين نانوشته گوگل

در ايران قرار گرفتن سايت در صفحه اول بيش از اندازه مهم است و همه مديران سايت ها اهتمام ويژه اي دارند تا سايت خودشان را به صفحه اول گوگل برسانند. به همين سبب بسيار مهم است كه چگونه مي توان به صفحه اول گوگل راه يافت. در اين نوشته از سري مقالات تجارت گستر ( طراحي سايت در تبريز ) به قوانين نانوشته گوگل و نكته هايي را براي رسيدن به صفحه اول گوگل و قرار گرفتن در رتبه هاي نخست صفحه اول مي پردازيم.

– براي سايت هاي كه مورد اعتماد گوگل قرار دارند فاكتورهاي منفي مي توانند خنثي شوند يا اثر مثبت داشته باشند.يعني اين گونه سايت ها حتي اگر از قوانين گوگل پيروي نكنند هم ، فاكتورهاي منفي بر آنها تاثيري نداشته يا گاهي تاثير مثبتي هم خواهد داشت. به عنوان مثال اگر يك سايت قديمي و مورد اعتماد، شروع به خريد بك لينك مي كند ممكن است رشد پيدا كند و خريد بك لينك كه از نظر گوگل كاري خلاف قوانين است و موجب افت مي شود، اثر مثبت براي اين سايت داشته باشد! اين عمل باعث مي شود مديران سايت هاي ديگر بابررسي اين كار احساس كند خريد بك لينك خوب است و براي انجام اين كار ترغيب شوند.اما هنگامي كه مانند آن سايت اين كار را انجام دهند يا نتيجه مثبتي مشاهده نكنند يا گاها نتيجه ي عكسي هم داشته باشد.مبحث سئو پيچيده تر و وسيع تر از اين است كه آن را در چند بك لينك و عنوان، لينك داخلي، تگ ها و محتوا خلاصه مي كرديد.

– يكي از قوانين گوگل اين است كه سايت قديمي، را نبايد خيلي راحت پايين آورد و خيلي راحت تر از بقيه هم بايد بالا آورد!
گوگل براي پيشكسوت ها ارزش زيادي قائل است.به همين دليل است كه گاها سايت هاي قديمي را مي بينيد، كه نه محتوا و on page seo قوي دارند نه لينك هاي قوي.اما در رتبه هاي بالايي قرار دارند.به طور كلي يك سايت تازه تاسيس ممكن است با 20كار منفي حذف شود، در صورتي كه يك سايت پيشكسوت با ۱۲۰ فاكتور منفي به سرنوشت سايت جديد حذف شده دچار شود و ۵۰ فاكتور مثبتي كه در سايت تازه تاسيس، ۵۰ رتبه آن را افزايش مي دهد، براي يك سايت پيشكسوت ۵ فاكتور مثبت ممكن است منجر به رشد ۵۰ رتبه اي او شود.

– من به خاطر وب مسترانم معروف شده ام!
گوگل از اينكه وب مستران و در كل انسان هاي زيادي براي دستيابي به صدر نتايجش، دست و پا بزنند و تلاش كنند، خوشحال مي شود.چرا كه موجب قدرت گرفتن او بيش از پيش مي شود.پس تا حدودي هم سعي مي كند وب مستران و صاحبان وب سايت ها را مجذوب خود نگه دارد.گوگل به خوبي مي داند كه اگر وب مستران از او نا اميد شوند، قدرتش رو به زوال خواهد رفت و بينگ و ياهو خيلي زود مي توانند، پيروز رقابت شوند.گوگل به خوبي مي داند دليل موفقيتش اين بوده است كه وب مستران و صاحبان وب سايت ها به او علاقه مند شده اند.گوگل هم دوست ندارد به آن شدت وب مستران و سئوكاران را از خود براند.گوگل سعي مي كند جستجو كننده و وب مستر را همزمان حفظ كند.

منبع : قوانين نانوشته گوگل


ن : تجارت گستر شهریار
ت : يکشنبه 16 آبان 1395

موفقيت در يك كسب و كار آنلاين در تبريز با دنبال كردن مواردي امكان پذير است. امروزه هزاران نفر با انجام مواردي كه در ذيل بيان شده است به موفقيت در كسب و كار آنلاين دست يافتند.

 • پيدا كردن يك نياز و پوشش دادن آن
 • ايجاد آگهي فروش
 • توسعه كسب و كار توسط طراحي سايت در تبريز
 • بالابردن رتبه سايت در موتور هاي جستجو
 • ايجاد شهرت و محبوبيت براي سايتتان
 • پيگيري مشتريان و مشتركينتان با ارسال ايميل
 • افزايش درآمد خود از طريق بازگشت سرمايه افزايش توليد و افزايش فروش

با دنبال كردن اين فرآيند حتي افراد مبتدي هم مي توانند در كسب و كار آنلاين موفق شوند .

قدم اول : پيدا كردن يك نياز و پوشش دادن آن

بسياري از افراد به اشتباه ابتدا به دنبال يك محصول مي گردند و بعد به دنبال بازار فروش براي آن محصول . براي افزايش شانس موفقيت خود دركسب و كار آنلاين ابتدا با بازار شروع كنيد، ابتدا بايد گروهي از مردم را بيابيد كه به دنبال راه حلي براي يك مشكل خاص هستند، البته با دنبال كردن گروه هاي مختلف خود را سردرگم نكنيد.

به وسيله اينترنت اين گونه تحقيقات بازار را آسان انجام مي پذيرد.

 • مي توانيد به فروم هاي آنلاين مراجعه كنيد تا سوالات مردم و مشكلاتي كه آنها در حال تلاش براي حل آنها هستند را ببينيد.
  • به سراغ كلمات كليدي كه مردم بيشتر جستجو مي كنند برويد، البته نه كلماتي كه شركت هاي زيادي براي آن در رقابت هستند.
  • مراجعه به سايتهاي رقبا و توجه به آنچه كه آنها براي متقاضيان انجام مي دهند. سپس شما مي توانيد با توجه به آنچه كه آموخته ايد يك محصول براي يك بازار كه در حال حاضر وجود دارد توليد كنيد و آن را بهتر از رقيبان انجام دهيد.

ادامه مطلب و منبع : كسب و كار آنلاين در تبريزن : تجارت گستر شهریار
ت : يکشنبه 16 آبان 1395
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)